Apple Aksesuarları 13 Nisan 2018’de BİM’de Şok İndirimde!

Sık seyahat ettiğimden havalimanı, otel lobileri ve kafelerde prizlere yakın oturmak isteyen ve sarj sorunu yaşayan iPhone kullanıcılarını sıkça görüyorum. Telefonla gelen 1 metre kabloya kıyasla daha rahat kullanım sunan 2 metrelik orijinal kabloyu almak çözüm olabilir.

Apple‘in kendi sitesinde bu linkten 129 TL’ye satılan 2m USB Lightning Kablosu; 13 Nisan 2018 Cuma itibariyle BİM‘de 49 TL’den satışa çıkacak.

Benim de ürünlerini kullanıp memnun kaldığım bir marka olan Apple, sektörünü domine eden firmaların başında geliyor. Yüksek kalite olduğundan, aksesuar fiyatları da diğer markaların aksesuarlarına oranla biraz pahalı olabiliyor. Geçtiğimiz aylarda Apple marka aksesuarlar için indirimli bir satış yapan BİM Mağazaları, benzer indirimi tekrarlıyor.

Şok İndirim:

13 Nisan 2018 tarihinde BİM mağazalarında, orijinal Apple ürünleri neredeyse yarı fiyatına satışa sunulacak. Apple kullanıcılarını sevindirecek bu indirimli fiyatlar şu şekilde:

Apple EarPods kulaklıklar 129TL yerine 49 TL, Apple Lightning kablo (1m) 89TL yerine 39 TLApple Lightning kablo (2m) 129 TL yerine 49 TL, iPhone Şarj Adaptörü 89 TL yerine 39 TL.

Türkiye’de bulunan 6000 civarı BİM mağazasının her birine sayılı birkaç adet ürün geleceğini düşünürsek, almak isteyenlerin mağazaya 13 Nisan 2018 tarihinde sabah erken vakitlerde gitmelerini öneririm, bu gibi durumlarda Apple ürünleri erkenden tükeniyor. Şimdiden güzel günlerde kullanın.